Yhteystiedot

Simonkylän Eläkkeensaajat ry:n hallitus 2018 ja muut toimijat

Yhdistyksen toimihenkilöt tehtävineen ja yhteystietoineen löytyvät alla olevasta taulukosta. Vasemmasta yläkulmasta voi tulostaa samat tiedot A4-koossa.

EKL:n Uudenmaan piirin kokousedustajat 2018 ovat Sirkka Laaksonen ja Viola Marjanen, varalla Pirkko Kinnunen. Vantaan Vanhusneuvostossa varajäsenenä toimii Sirkka Laaksonen. 

 

 

Taloudenhoitaja Sirkka Laaksonen ja puheenjohtaja Leila Kallio kevään ensimmäisessä kokouksessa

 

Nimi

Tehtävä

Puhelin

S-postios.

Toimihenkilöt 2018

Hallitus

Leila Kallio

puheenjohtaja

040-5137443

leila.kallio1(at)gmail.com

Viola Marjanen

varapuheenj.

050-5746172

viola.marjanen(at)gmail.com

Kristiina Anderssonkäsityökerho,
varamatkavastaava
050-3757718kristiina_ason(at)hotmail.com
Marjaana Heinonenjäsensihteeri,
tiedotus (kotisivut),
lukupiiri
045-12665470451266547(at)netti.fi
marjaana.elisabeth(at)gmail.com
Erkki Kalliosalivastaava,
av-tekniikka
050-382 3411eki.kallio(at)saunalahti.fi
Hilkka Karvinenopintosihteeri040-7738158hilkka.karvinen(at)kolumbus.fi
Risto Laaksonensalivastaava044-2370103risto.laaksonen(at)elisanet.fi
Sirkka Laaksonentaloudenhoitaja

050-4610272

sikke.laaksonen(at)gmail.com

Pirkko Silvonen

huvitoimikunta,
muistikerho

0400-918075

pirkko.silvonen(at)hotmail.fi

Varajäsenet

Raija Pääkkönenyhdistyksen sihteeri040-5954090

raija.paakkonen(at)outlook.com

Barbro Dilénmatkavastaava040-7476177barbro.dilen(at)elisanet.fi
Marita Vihavainen 050-4111632marita.vihavainen(at)luukku.com

Matka-asiat

Barbro Dilén

matkavastaava

040-7476177

barbro.dilen(at)elisanet.fi

Kristiina Andersson

varamatkavastaava

050-3757718

kristiina_ason(at)hotmail.com

Erkki Kallio

varamatkavast.

050-3823411

eki.kallio(at)saunalahti.fi

Emännät

Pirkko HattunenPääemäntä045-1050907pirkko.hattunen(at)gmail.com

Leena Linna

 

040-7475340

leena.linna(at)windowslive.com

Arja Nyberg

 

040-5545420

atnyberg(at)yahoo.com

Huvitoimikunta

Pirkko Silvonen, vetäjä, puh. 0400-918 075, s-posti pirkko.silvonen(at)hotmail.fi

jäsenet

Marjaana Heinonen, puh. 045-126 6547, s-posti 0451266547(at)netti.fi
Leila Kallio, puh. 040-513 7443,s-posti leila.kallio1(at)gmail.com
Hilkka Karvinen, puh. 040-773 8158, s-posti hilkka.karvinen(at)kolumbus.fi
Risto Laaksonen, puh. 044-237 0103, s-posti risto.laaksonen(at)elisanet.fi
Terttu Salonen, puh. 040-748 6765, s-posti terttu.tuulikki(at)hotmail.fi
Orvokki Utriainen, puh. 050-570 0342, s-posti orvokki.utriainen(at)gmail.com
Marita Vihavainen, puh. 050-4111632, s-posti marita.vihavainen(at)luukku.com

 

Tulostettava "Yhteystiedot 2018"

PDF-tiedostoYhteystiedot_2018.pdf (343 kB)
Marita Vihavainen, sihteeri Raija Pääkkönen ja salivastaava Erkki Kallio
Käsityökerhon vetäjä Kristiina Andersson, Risto Laaksonen ja varapuheenjohtaja Viola Marjanen
Matkavastaava Barbro Dilén ja opintovastaava Hilkka Karvinen.

 

 

 

Tiedottaja Marjaana Heinonen