Yhteystiedot

Simonkylän Eläkkeensaajat ry:n hallitus 2017

Takarivissä vasemmalta

Hilkka Karvinen, Pirkko Erkkilä, Risto Laaksonen, Marjaana Heinonen, Erkki Kallio, Eino Saastamoinen ja Teuvo Pölönen sekä

eturivissä
Viola Marjanen, Sirkka Laaksonen, Pirkko Silvonen ja Leila Kallio

 

SIMONKYLÄN ELÄKKEENSAAJAT RY

www.simonkyla.elakkeensaajat.fi

 

Nimi

Tehtävä

Puhelin

S-postios.

Toimihenkilöt 2017

Hallitus

Viola Marjanen

puheenjohtaja

050-5746172

viola.marjanen@gmail.com

Teuvo Pölönen

varapuheenj.

0400-391 186

suoma.teuvo@gmail.com

Leila Kallio

sihteeri

040-5137443

leila.kallio1@gmail.com

Sirkka Laaksonen

taloudenhoitaja

050-4610272

sikke.laaksonen@gmail.com

Risto Laaksonen 044-2370103risto.laaksonen@elisanet.fi
Marjaana Heinonenjäsensihteeri tiedottaja (kotisivut)045-12665470451266547@netti.fi
marjaana.elisabeth@gmail.com

Eino Saastamoinen

boccia
salivastaava

040-5813982

eino.saastamoinen@kolumbus.fi

Pirkko Silvonen

huvitoimikunta
muistikerho

0400-918075

pirkko.silvonen@hotmail.fi

Aarne Tukiainen

varamatkavastaava

0400-831994

aarne.tukiainen@gmail.com

Varajäsenet

Pirkko Erkkilä

matkavastaava

045-3470599

pirkko.erkkila@hotmail.com

Erkki Kallio

varamatkavastaava

050-3823411

eki.kallio@saunalahti.fi

Hilkka Karvinen

opintosihteeri

040-7738158

hilkka.karvinen@kolumbus.fi

Matka-asiat

Pirkko Erkkilä

matkavastaava

045-3470599

pirkko.erkkila@hotmail.com

Aarne Tukiainen

varamatkavastaava

0400-831994

aarne.tukiainen@gmail.com

Erkki Kallio

varamatkavast.

050-3823411

eki.kallio@saunalahti.fi

Emännät

Jorma KarvinenPääemäntä044-5179881hilkka.karvinen@kolumbus.fi
Hilkka Karvinen 040-7738158hilkka.karvinen@kolumbus.fi

Leena Linna

 

040-7475340

leena.linna@windowslive.com

Arja Nyberg

 

040-5545420

atnyberg@yahoo.com

Huvitoimikunta

Pirkko Silvonen, vetäjä, puh. 0400-918 075, s-posti pirkko.silvonen@hotmail.fi

jäsenet

Irma Ambler, puh. 040-501 3739, s-posti irma.ambler@gmail.com
Marjaana Heinonen, puh. 045-126 6547, s-posti 0451266547@netti.fi
Leila Kallio, puh. 040-513 7443,s-posti leila.kallio1@gmail.com
Hilkka Karvinen, puh. 040-773 8158, s-posti hilkka.karvinen@kolumbus.fi
Risto Laaksonen, puh. 050-911 6068, s-posti risto.laaksonen@elisanet.fi
Elvi Oinonen, puh. 050-320 9640, s-posti elvi.oinonen@gmail.com
Terttu Salonen, puh. 040-748 6765, s-posti terttu.tuulikki@hotmail.fi
Orvokki Utriainen, puh. 050-570 0342, s-posti orvokki.utriainen@gmail.com

 

Yhteystiedot

PDF-tiedostoYhteystiedot2017_kevät.pdf (196 kB)
Tulostettava vuoden 2017 toimihenkilöiden yhteystiedot

 

Edustajat

 

Piirikokous 2017

Varsinaiset

Viola Marjanen
Sirkka Laaksonen

Varalla

Hilkka Pokki
Pirkko Kinnunen

 

Vantaan Vanhusneuvosto

Hilkka Pokki